خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772864 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

منصوریان: از پیراهن تراکتور مانند خانواده‌ام پاسداری می‌کنم

مهر | ورزشی، استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 14:11
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: از پیراهن تراکتور مانند خانواده‌ام پاسداری می‌کنم.
تراكتور،هواداران،تيم،فوتبال،زنوزي،منصوريان،ميليوني،سرمربي،شع ...

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا منصوریان، درباره قبول مسؤولیت سرمربیگری تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: تراکتور به همراه استقلال و پیروزی یکی از سه قطب فوتبال ایران است و من خیلی خوشحالم که سرمربی این تیم شده‌ام .
فوتبال برای پرشورها عشق و زندگی است.
سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور افزود: از مدتها پیش آرزو داشتم و خیلی امیدوار بودم که یک روز به تبریز بیایم و در ورزشگاهی که ۱۰۰ هزار تماشاگر دارد، سرمربیگری کنم.
خدا را شکر این اتفاق افتاد و امروز افتخار پیدا کردم تا در دیار ستارخان‌ها، باقرخان‌ها و باکری‌ها کار کنم.
وی با اشاره به روند مذاکراتش با مالک باشگاه، خاطرنشان کرد: زمانی که آقای زنوزی و آقای الیاسی با من تماس گرفتند، گفتم که به خاطر شور هواداران و احترامی که برای شما قائلم به تراکتور می‌آیم.
در ادامه هم قرارداد تنظیم شد.
من خیلی راحت به تراکتور آمدم، چون احترام ویژه‌ای به آقای زنوزی قائلم و ایشان مانند برادر بزرگم هستند.
آقای زنوزی برای فوتبال از جیب خودش خرج می‌کند و به همین خاطر احترام ایشان واجب است.
منصوریان که با سایت باشگاه تراکتور گفتگو کرده است، ادامه داد: من با هواداران تراکتور خاطرات خوبی دارم و اینکه این تیم در همه شهرها و ورزشگاه‌ها هواداران پر شور خود را دارد، برای من لذت بخش است.
دلیل اصلی حضور من در تبریز، هواداران پرشور میلیونی تراکتور و آقای زنوزی هستند.
وی با بیان اینکه برای دیدار با پرشورها لحظه شماری می‌‎کند، گفت: امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانم بار دیگر ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را پُر از هواداران ببینم و شاهد شعار معروف «بیر، ایکی، اوچ» آنها باشم.
ان‌شاءالله با انرژی مثبت پرشورها، بتوانیم امسال اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سوال که چه اهدافی برای آینده تیم متصور است؟
گفت: تیم‌های بزرگ، اهداف بزرگی دارند.
تلاش می‌کنم که از پرچم و پیراهن تراکتور مانند خانواده خودم پاسداری کنم.
این پیراهن، دست من امانت است و به مردم تُرک زبان کشور و هواداران میلیونی تراکتور قول می‌دهم که با جان و دل برای این تیم تلاش کنم.
مبنای کار کردن ما در تراکتور، زحمت کشیدن خواهد بود.
منصوریان ادامه داد: من خودم این شعار زیبای هواداران تراکتور را می پسندم که «یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراقی» و از هواداران می‌خواهم که با همین شعار همانند همیشه از تراکتور حمایت کنند تا ما هم پشت‌مان را به آنها گرم کنیم و کارهای بزرگ انجام بدهیم.
وی در پایان گفت: باز هم تاکید می‌کنم که من فقط با یک تماس از سوی آقای زنوزی هدایت تراکتور را قبول کردم و به ایشان گفتم که باعث افتخار من است که در این شهر و برای هواداران تراکتور کار کنم.
ما در کمتر از ۴۸ ساعت با هم به توافق رسیدیم و قرارداد امضا کردیم.
خدا را هم شکر می‌کنم که در روز تولد استاد شهریار به تراکتور آمدم و ضمن تبریک و گرامیداشت این روز، دوست دارم این مصرع زیبا از ایشان را تقدیم هواداران میلیونی تراکتور کنم: سلام اولسون شوْکتوْزه ائلوْزهبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772864 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.