خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772959 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه خوارزمی افتتاح می شود

مهر | دین و اندیشه | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 14:10
ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه افتاح می شود.
مجموعه،خوارزمي،نوآوري،دانشگاه،فناوري،دانشجويان،فناور،تعاملي، ...

به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی به همت دانشجویان، هسته های فناور و شرکت های مستقر در آن و اهتمام رئیس دانشگاه خوارزمی و مساعدت‌های مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازسازی و قابل بهره‌برداری قرار گرفته است.
این مجموعه شامل ۱۴ فضای مخصوص شرکت های دانش پایه و صنایع خلاق و میزهای آتلیه برای کار استارتاپی به همراه یک کتابخانه تخصصی، یک پشت بام سبز(کافه نوآوری) و ۸ میز ‌گپ و کار، سالن نشست تخصصی و فضاهای تفریحی برای فعالان در حوزه های مدیریت هوشمند شهری، زنجیره بلوکی، اینترنت اشیاء، بورس، صنایع خلاق و غیره در اختیار کاربران قرار گرفته است.
اینترنت پرسرعت فضاهای مناسب، وجود مربیان کارآفرین توانمند و خانواده فناور خوارزمی از مزیت های این مجموعه به شمار می‌رود.
رویکرد ورود به مجموعه شامل برگزاری رویداد های منظم و فراخوان‌های دوره‌ای و ارزیابی های مستمر بر پایه مدیریت پلتفرم تعاملی است.
طراحی و بازسازی این مجموعه توسط دانشجویان دانشگاه خوارزمی به صورت کامل انجام پذیرفته است این مجموعه یکی از اعضای شبکه فناوری و نوآوری تهران به حساب می آید استفاده از توان فنی دانشجویان ساخت محصولات به صورت درون زا و استفاده از مصالح بازیافتنی از رویکردهای اقتصاد مقاومتی در این مجموعه است.
ساعت کار این مجموعه از ۷ صبح الی ۲۴ در هفت روز هفته، امکانات چاپ و شبکه تعاملی با صنعت و جامعه می باشد.
موقعیت دسترسی مجموعه رشد و نواوری در خیابان رودسر تهران در نزدیکی وزارتخانه های نفت و کشاورزی است.
ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری روز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰ افتتاح می شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772959 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.