خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1776147 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تراکتور اهداف بزرگی دارد/ به خاطر هواداران میلیونی به تبریز آمدم

مهر | ورزشی، استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 14:01
تبریز- سرمربی جدید تیم تراکتور با بیان اینکه تراکتور تیم بزرگی بوده و اهداف بزرگی دارد، گفت: به خاطر هواداران میلیونی تراکتور و محمدرضا زنوزی به تبریز آمدم و این مسئولیت را قبول کردم.
تراكتور،هواداران،تيم،فوتبال،زنوزي،ادامه،منصوريان،سرمربي،شعار ...

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان ظهر امروز بعداز امضای قرارداد با تراکتور در جمع خبرنگاران گفت: از پیراهن تراکتور مانند خانواده‌ام پاسداری می‌کنم.
وی گفت: تراکتور به همراه استقلال و پیروزی یکی از سه قطب فوتبال ایران است و من خیلی خوشحالم که سرمربی این تیم شده‌ام.
فوتبال برای پرشورها عشق و زندگی است.
سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور در ادامه افزود: از مدت‌ها پیش آرزو داشتم و خیلی امیدوار بودم که یک روز به تبریز بیایم و در ورزشگاهی که ۱۰۰ هزار تماشاگر دارد، سرمربیگری کنم.
خدا را شکر این اتفاق افتاد و امروز افتخار پیدا کردم تا در دیار ستارخان‌ها، باقرخان‌ها و باکری‌ها کار کنم.
وی با اشاره به روند مذاکراتش با مالک باشگاه، خاطرنشان کرد: زمانی که زنوزی و الیاسی با من تماس گرفتند، گفتم که به خاطر شور هواداران و احترامی که برای شما قائلم به تراکتور می‌آیم.
در ادامه هم قرارداد تنظیم شد.
من خیلی راحت به تراکتور آمدم، چون احترام ویژه‌ای به زنوزی قائلم و ایشان مانند برادر بزرگم هستند.
زنوزی برای فوتبال از جیب خودش خرج می‌کند و به همین خاطر احترام ایشان واجب است.
منصوریان ادامه داد: من با هواداران تراکتور خاطرات خوبی دارم و اینکه این تیم در همه شهرها و ورزشگاه‌ها هواداران پرشورش را دارد، برای من لذت بخش است.
دلیل اصلی حضور من در تبریز، هواداران پرشور میلیونی تراکتور و آقای زنوزی هستند.
وی با بیان اینکه برای دیدار با پرشورها لحظه شماری می‌‎کنم، گفت: امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانم بار دیگر ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را پُر از هواداران ببینم و شاهد شعار معروف «بیر، ایکی، اوچ» آنها باشم.
ان‌شاءالله با انرژی مثبت پرشورها، بتوانیم امسال اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سوال که چه اهدافی برای آینده تیم متصور است، گفت: تیم‌های بزرگ، اهداف بزرگی دارند.
این پیراهن، دست من امانت است و به مردم تُرک زبان کشور و هواداران میلیونی تراکتور قول می‌دهم که با جان و دل برای این تیم تلاش کنم.
مبنای کار کردن ما در تراکتور، زحمت کشیدن خواهد بود.
منصوریان ادامه داد: من خودم این شعار زیبای هواداران تراکتور را می‌پسندم که «یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراقی» و از هواداران می‌خواهم که با همین شعار همانند همیشه از تراکتور حمایت کنند تا ما هم پشت‌مان را به آنها گرم کنیم و کارهای بزرگ انجام بدهیم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1776147 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.