خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780144 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حمایت از بخش خصوصی برای توسعه اشتغالزایی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 14:00
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید از بخش خصوصی حمایت کنند تا بتوانیم با استفاده از این ظرفیت زمینه تولید و اشتغال را فراهم کنیم.
حمايت،همكاري،اشترينان،اشتغال

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید از بخش خصوصی حمایت کنند تا بتوانیم با استفاده از این ظرفیت زمینه تولید و اشتغال را فراهم کنیم.
فاطمه مقصودی در جریان بازدید از شرکت فرتاک(کارخانه سیلیس) اشترینان که امروز ۲۷ شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و اشتغالزایی، حمایت از بخش خصوصی است تا با سرمایه‌گذاری و حمایت از سرمایه‌گذاران بتوانید زمینه اشتغال را در کشور و شهرستان فراهم آوریم.
وی تصریح کرد: باید با همکاری بین‌بخشی برای رشد و توسعه سرمایه‌گذاری در شهرستان تلاش کنیم تا بتوانیم زمینه اشتغال را فراهم آوریم.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس نیز در جریان بازدید از کارخانه صفانوش بر حمایت از واحدهای تولیدی نیمه‌تعطیل و بحران‌دار تاکید کرد.
مقصودی خاطرنشان کرد: برخی واحدهای تولیدی با مشکلات عدیده اقتصادی همراه هستند که باید با همکاری بانک‌ها و حمایت دولت؛ مشکلات آنها رفع شود.
وی تنها راه حمایت از تولید را مشارکت بخش‌خصوصی و حمایت دولت دانست و اضافه کرد: برای رفع موانع تولید باید همکاری بین‌بخشی باشد تا با همکاری بانک‌ها و بخش خصوصی بتوانیم به رونق‌تولید کمک کنیم.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780144 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.