خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771954 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس بسیج مستضعفین: هدف مجامع بسیج در استان‌ها استفاده از ظرفیت مردمی برای رفع مشکلات است- اخبار آذربایجان شرقی

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:59
گروه استان‌ها - رئیس بسیج مستضعفین هدف از مجامع عالی بسیج را در استان ها و شهرستان ها را استفاده از ظرفیت مردمی برای احصا مسائل مشکلات استان و شهرستان ها و بررسی اولویت دار ترین آن ها در کارگروه و ارائه راهکارعنوان کرد.
مجمع،انقلاب،اسلامي،بسيج،عاشورا،سپاه،تحقق،هدف،مشكلات،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار غلامرضا سلیمانی در مجمع عالی بسیج سپاه عاشورا اظهار داشت: هدف از مجامع عالی بسیج در استان ها و شهرستان ها استفاده از ظرفیت مردمی برای احصا مسائل مشکلات استان و شهرستان ها و بررسی اولویت دارترین آن ها در کارگروه و ارائه راهکار است.
وی افزود: هم افزایی با مسئولان و بین نهادها از دیگر اهداف این مجامع برای حل مشکلات است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظرفیت مردمی را برای تحقق گام دوم انقلاب مهم دانست وگفت: مردم باید با این بیانیه آغاز کننده حرکت جدیدی در کشور و در مسیر رو به جلوی انقلاب باشند.
سردار سلیمانی با بیان اینکه محوریت قرار دادن جوانان و روحیه جهادی از تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب برای تحقق گام دوم انقلاب است، یادآور شد: ایشان برای تحقق این بیانیه تاکید خاصی به تبریز و آذربایجان دارند و انتظار دارند چون برهه های دیگر نیز آذربایجان شرقی پیشتاز باشد.
وی شکل گیری دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن نوین اسلامی را از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب برشمرد و تاکید کرد: اگر دولت اسلامی شکل گیرد جامعه اسلامی نیز محقق می شود و تمدن سازی اسلامی نیز از پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است.
میکائیل جمال پور دبیر مجمع عالی بسیج سپاه عاشورا نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت هشت ساله این مجمع اظهار داشت: بسیاری از اهداف مدنظر این مجمع محقق شده است.
وی افزود: اگر هدف این مجمع استفاده از نخبگان برای رفع مشکلات استان بوده، این موضوع در استان محقق شده است.
دبیر مجمع عالی بسیج سپاه عاشورا با بیان اینکه نیروسازی هدف دیگر این مجمع بوده، ادامه داد: مجمع در تحقق این هدف خود هم موفق بوده است.
جمال پور اضافه کرد: شناسایی افراد موثر برای کیفی سازی تصمیمات نیز از دیگر اهدافی است که این موضوع نیز در مجمع فراهم شده آست.
وی همچنین از ارائه برنامه و راهکار برای مشکلات احصا شده خبر داد و اعلام آمادگی کرد تا اگر مسئولان استانی بخواهند برنامه ای را اجرا کنند می تواند در اختیار آن ها قرار دهد.
انتهای پیام/115/ عبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771954 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.