خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771360 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران؛ آغاز محدودیت‌های تردد- اخبار استان تهران

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:59
گروه استان‌ها- فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای شرق استان تهران و محدودیت تردد جهت تسهیل در عبور و مرور مسافران از تاریخ 28 شهریورماه به مدت 4 روز خبر داد.
محور،پليس،ساعت،روز،محبي،هراز،رانندگان،شرق،سفر

سرهنگ سیاوش محبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پردیس اظهار داشت: بنابر تصاویر دریافتی از دوربین‌های پلیس هم اکنون شاهد ترافیک سنگین و پرحجم در تمامی محورهای شرق استان تهران اعم از هراز، فیروزکوه، آزاد راه حرم تا حرم و محور امام رضا(ع) هستیم.
فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران بیان داشت: جهت تسهیل در عبور و مرور و بار برگشت ترافیک مسافران، محدودیت‌هایی از روز جمعه 28 شهریورماه به مدت 4 روز در محور هراز از ساعت 17 از رودهن به سمت آمل ممنون و از ساعت 19 همان روز از آمل به سمت رودهن یک طرفه خواهد شد و این محدودیت‌ها تا ساعت 2 بامداد روز بعد ادامه دارد.
وی افزود: هموطنانی که قصد تردد در تاریخ‌های ذکر شده محور هراز را دارند، با مدیریت سفر و برنامه زمان‌بندی شده می توانند از مسیر جایگزین محور فیروزکوه استفاده کنند.
محبی تاکید کرد: با توجه به شیوع موج سوم کرونا هموطنان از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند و در صورت الزام بودن سفر دستورالعمل‌های بهداشتی را در طول سفر رعایت کنند.
فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته هیچ گونه حادثه منجر به فوت نداشته‌ایم و پلیس به صورت شبانه‌روز در تمامی مسیرها حضوری فعال دارد.
وی گفت: رانندگان در صورت خستگی رانندگی با استراحت کوتاه مدت در توقف‌گاه‌های مجاز سفری ایمن را برای خود و خانواده داشته باشند
محبی خاطرنشان کرد: رانندگان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی را در اولویت قرار داده و از عجله و شتاب بپرهیزند و با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد قانونی خواهد شد.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771360 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.