خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765197 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نماز جمعه این هفته در 50 پایگاه شهرستان خراسان رضوی برگزار می‌شود- اخبار خراسان رضوی

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:59
گروه استان‌ها- مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در 50 پایگاه نماز جمعه خراسان رضوی اقامه می‌شود.
جمعه،نماز،رضوي،خراسان

حجت‌الاسلام محمد حسین ایزدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: نماز جمعه این هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرهای سفید خراسان رضوی برگزار می‌شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: نماز جمعه این هفته در 50 نقطه از مجموع 53 پایگاه نماز جمعه خراسان رضوی مانند باخرز، جغتای، هلالی، جوین، حکم‌آباد،خواف، خوشاب، سرخس، کلات، زاوین، کوهسرخ، مه‌ولات و خلیل‌آباد اقامه می‌شود.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی افزود: با توجه به این که در پایگاه‌های مشهد، گناباد، کاخک که در وضعیت سفید نیستند، این هفته نماز جمعه در آن‌ها اقامه نمی‌شود.
انتهای پیام/282/ عبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765197 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.