خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764417 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۳۷ گل حاصل رعایت فاصله گذاری اجتماعی در یک مسابقه فوتبال

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:38
بازیکنان یک تیم باشگاهی در آلمان به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی هنگام مسابقه، سی و هفت گل دریافت کردند.
مسابقه،تيم،بازيكنان،كرونا،ويروس،سران

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان یک مسابقه فوتبال در آلمان تیم آماتوری "ریپدورف مولزن " به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی ۳۷ گل از حریف خود دریافت کرد.
در دیدار تیم‌های ریپدورف و هلدنشتات بازیکنان تیم ریپدورف به دلیل ترس از آلوده شدن به ویروس کرونا فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کردند و به بازیکنان حریف اجازه دادند که بدون هیچ گونه دردسری ۳۷ بار به گل برسند.
ماجرا از این قرار بود که طبق گفته پاتریک ریستوف، رئیس باشگاه ریپدورف، بازیکنان تیم هلدنشتات در مسابقه قبلی خود مقابل تیم ادلستورف با فردی که به ویروس کرونا مبتلا بود، تماس داشته اند.
با وجود اینکه نتایج آزمایش بازیکنان هلدنشتات پس از آن مسابقه منفی بود، اما سران تیم ریپدورف معتقد بودند که، چون هنوز ۱۴ روز از مسابقه قبلی نگذشته تضمینی برای سلامت بازیکنان هلدنشتات وجود ندارد.
ریپدورف خواستار تعویق این بازی شد، اما درخواست آن‌ها پذیرفته نشد.
مسئولان برگزاری به سران تیم ریپدورف اطلاع دادند که یا مسابقه را برگزار کنند و یا اینکه جریمه سنگینی را بپردازند که آن‌ها هم شرکت در مسابقه را پذیرفتند.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764417 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.