خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772840 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمک مالی ترکیه به قرقیزستان برای برگزاری انتخابات پارلمانی

فارس | بین‌الملل، بین‌الملل | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:28
ترکیه پس از درخواست قرقیزستان مبنی بر کمک مالی برای برگزاری انتخاباتی در این کشور مبلغ 100 هزار دلار به «بیشکک» کمک کرد.
قرقيزستان،انتخابات،كمك،بيشكك،تركيه،مبلغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، ترکیه پس از درخواست قرقیزستان مبنی بر کمک مالی برای برگزاری انتخاباتی در این کشور مبلغ 100 هزار دلار به «بیشکک» کمک مالی کرد.
بر اساس گزارش سفارت ترکیه در بیشکک، «آنکارا» مبلغ 100 هزار دلار برای برگزاری انتخابات پارلمانی در قرقیزستان به این کشور کمک مالی کرد.
به گفته سفیر ترکیه در بیشکک، این بودجه به درخواست طرف قرقیزستان تخصیص می یابد، این مبلغ برای خرید دستگاههایی شناسایی رأی دهندگان، صندوقهای رأی گیری خودکار و سایر تجهیزات استفاده خواهد شد.
این کمک در چارچوب استراتژی توسعه قانون انتخابات جمهوری قرقیزستان 2018-2020 ، به منظور دیجیتالی کردن روند انتخابات برای اطمینان از شفافیت ارائه خواهد شد.
همچنین گزارش شده است که با کمک آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا)، در چارچوب پروژه بین المللی آموزش افسران اجرای قانون، آموزش امنیت انتخابات برای 21 افسر اجرای قانون قرقیزستان از 7 تا 10 سپتامبر انجام شده است.
انتخابات پارلمانی قرقیزستان در تاریخ 4 اکتبر سال جاری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772840 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.