خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764109 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افتتاح بیمارستان شهید نورانی تالش و مرکز جامع توانبخشی گیلان

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:27
بیمارستان ۲۳۱ تخت خوابی شهید نورانی شهرستان تالش و مرکز جامع توانبخشی هلال احمر در رشت از طریق ارتباط تصویری توسط رئیس جمهور و با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
تخت،يو،تالش،بيمارستان،استان،نوراني،توانبخشي،آي،بستري،گيلان

ایسنا/گیلان بیمارستان ۲۳۱ تخت خوابی شهید نورانی شهرستان تالش و مرکز جامع توانبخشی هلال احمر در رشت از طریق ارتباط تصویری توسط رئیس جمهور و با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
بیمارستان ۲۳۱ تختخوابی شهید نورانی شهرستان تالش در زمینی به مساحت حدود ۳۵ هزار مترمربع در چهار طبقه احداث و تاکنون ۱۳۰ میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز آن هزینه شده است.
بخش‌های بستری داخلی، جراحی، زنان و زایمان، کودکان و نوزادان و مراقبت‌های ویژه شامل آی.سی.یو، سی.سی.یو و ان.آی.سی.یو از جمله فضاهای خدمات بستری، بخش‌های اورژانس، درمانگاه تخصصی، دیالیز، اعمال جراحی و زایمان، داروخانه در بخش خدمات درمانی، تصویربرداری پزشکی(رادیولوژی و سی تی اسکن) و آزمایشگاه تشخیص پزشکی در حوزه خدمات تشخیصی، رستوران، آشپزخانه، رختشوی‌خانه، استریل مرکزی، موتورخانه، نمازخانه، رخت‌کن‌ها در حوزه خدمات پشتیبانی و همچنین بخش پذیرش، مدیریت و دفاتر مالی در بخش خدمات اداری در بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان تالش به مردم خدمات رسانی می کنند.
بیمارستان شهید نورانی تالش با خدمات گسترده‌ای که در بخش‌های مختلف درمانی، بستری، تشخیصی و مراقبتی ارائه می‌کند امروزه به قطب درمانی غرب گیلان تبدیل‌شده است.
تعداد تخت های آی.سی.یو استان از ۱۲۳ تخت در سال ۹۲ به ۲۸۵ تخت تا امسال و تعداد تخت‌های سی.سی.یو استان از ۱۲۰ تخت در سال ۹۲ به ۱۶۳ تخت تا سال جاری افزایش‌ یافته است.
در حال حاضر در استان گیلان ۳۸۵۵ تخت فعال وجود دارد درحالی‌که این شاخص در سال ۹۲، ۳۱۹۶ تخت بود.
به گزارش ایسنا، با حضور دکتر روحانی، رئیس جمهور مرکز جامع توانبخشی هلال احمر به مساحت ۱۰۲۴ مترمربع در پنج طبقه شامل داروخانه، درمانگاه و توانبخشی در زمینه های کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی و ارتوپدی فنی در رشت با هزینه بیش از ۸۰ میلیارد ریال با هدف ارائه خدمت به آحاد جامعه از جمله ۴۳ هزار معلول استان که ۱۸ هزار نفر آنان از معلولان جسمی و حرکتی بوده با اشتغالزایی برای ۴۰ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764109 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.