خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772864 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

واژگونی تیبا در بزرگراه آیت الله سعیدی

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:16
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از واژگونی سواری تیبا در بزرگراه آیت الله سعیدی با یک مصدوم خبر داد.
تيبا،رانندگي،مركز،راهور،رنجبر،امدادي،هوشمند،خستگي

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: در ساعت ۰۸:۳۵ صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره واژگونی تیبا در محور شمال به جنوب به شمال بزرگراه آیت الله سعیدی، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیرو‌های امدادی به محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری تیبا به علت خستگی و خواب آلودگی راننده آن پس از انحراف از مسیر با یک اصله درخت برخورد و واژگون شده و به همین واسطه بار ترافیکی سنگینی در هر دو مسیر ایجاد شده است.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه راننده تیبا مصدوم، که توسط نیرو‌های امدادی به مراکز درمانی انتقال یافت.
رنجبر در پایان از رانندگان خواست: قبل از عزیمت حتما استراحت کافی داشته باشند و هیچ گاه با حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی کنند و همچنین در حین رانندگی باسرعت مطمئن حرکت و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف و از حرکاتی که باعث برهم خوردن تمرکز شود، خودداری کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772864 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.