خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1754168 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۲۱۵ واگن قطار شهری تبریز از داخل کشور تامین می‌شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:05
تبریز- استاندار آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه ایریکو ساخت ۲۱۵ واگن قطار شهری تبریز را متعهد شده است، گفت: این شرکت داخلی تا ۲ ماه آینده، ۲ رام شامل ۱۰ واگن را تحویل می‌دهد.
شركت،تبريز،قطار،تحويل

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا پورمحمدی در بازدید از کارخانه واگن‌سازی در شهرستان ابهر به منظور پیگیری تحویل واگن‌های متروی تبریز انجام یافت، گفت: تأمین ۳۰۰ واگن برای قطار شهری تبریز پیش‌بینی شده است که بخشی از آن از طریق واردات و بقیه نیز توسط شرکت ایریکو تأمین خواهد شد.
وی با بیان اینکه بخشی از تعهدات این شرکت آماده تحویل است، گفت: در مجموع ۶۵ درصد از تولیدات این شرکت باید به قطار شهری تبریز تحویل داده شود.
وی همچنین با اشاره به برنامه‌های شورای شهر و شهرداری تبریز برای ایجاد خط تراموا گفت: تجهیزات این پروژه نیز در صورت امکان و توانمندی شرکت ایریکو، از این شرکت تأمین خواهد شد.
استاندار آذربایجان‌شرقی ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف تولیدی، تعمیرات و نوسازی انواع واگن‌ها در این کارخانه، از نزدیک در جریان روند تولید و ساخت بخشی از واگن‌های قطار شهری تبریز توسط این شرکت قرار گرفت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1754168 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.