خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772959 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده همدان در حال بررسی است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 13:05
همدان - مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده استان همدان در حال بررسی است.
استان،ورزشي،همدان،ورزش،جامعه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر گفت: بخش عمده فعالیت‌های ورزشی معطوف به‌سلامت جامعه است و باید توجه داشته باشیم در شرایط شیوع کرونا در کشور و استان همدان شیوه‌نامه‌های بهداشتی به کیفیتی اجرا شود که ورزشکاران دچار بیماری نشوند.
وی ادامه داد: تاکنون در استان همدان بخش قابل‌توجهی از فعالیت‌ها تعطیل بود که با توجه به بحث معیشت و ورزش جامعه ورزشی و مشاغل وابسته به آن‌ها دستور بازگشایی اماکن روباز در شهرستان‌های دارای وضعیت عادی صادر شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط حاکم بر استان لیست اماکن ورزشی سرپوشیده نیز برای تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت در حال جمع‌بندی است.
جهانشیر بابیان اینکه جامعه پساکرونایی جامعه‌ای به‌شدت مضطرب است، گفت: هدف و برنامه ما برای آینده تزریق شور و هیجان جدید بر پیکره استان با اولویت قرار دادن ورزش‌های همگانی است.
وی افزود: هیئت‌های ورزشی نیز باید باهدف بهره‌مندی هرچه بیشتر مردم فعالیت‌های ورزشی خود را به سمت‌وسوی همگانی شدن سوق دهند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772959 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.