خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1754126 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مدیران، دلسردی و رکود را از تشکل‌های مردمی کم کنند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:55
کرمانشاه- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: مدیران، دلسردی و رکود را از تشکل‌های مردمی کم کنند تا سمن‌ها به جایگاه واقعی خود در جامعه برسند.
هيأت،مديران،جامعه،مردمي،اعضاي

به گزارش خبرگزاری مهر، فریبرز نجفی‌مهر در انتخابات اعضای هیأت اندیشه‌ورز تشکل‌های مردمی، اظهار کرد: با توجه به اینکه بیشتر گلایه سمن‌ها از کم‌توجهی مدیران است ما باید دلسردی و رکود را از تشکل‌های مردمی کم کنیم و دست به دست هم دهیم تا سمن‌ها را به جایگاه واقعی خود در جامعه برسانیم.
وی افزود: متأسفانه امروز بسیاری از مدیران از برون‌سپاری امور به تشکل‌های مردم‌نهاد واهمه دارند و این در حالی است که ما خیلی تلاش کرده و می‌کنیم تا این فضا را از بین ببریم.
وی تصریح کرد: سمن‌ها باید فارغ از سیاسی کردن مباحث اتفاقات جامعه را به مدیران انتقال دهند چون امروز جای خالی گروه‌های مرجع و شنیدن صحبت‌های آنها در جامعه احساس می‌شود.
در این مراسم «امیر کرمیان» و «محمد ثمری» به عنوان نمایندگان سمن‌های حوزه فرهنگی، مذهبی و گردشگری در هیأت اندیشه‌ورز سمن‌ها انتخاب شدند تا اعضای هیأت اندیشه‌ورز سازمان‌های مردم‌نهاد استان کرمانشاه به ۱۴ عضو برسد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1754126 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.