خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765197 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

در جلسه توسعه صادرات از تعلیق کارت‌های بازرگانی تا اصرار برخی برای برگزاری نمایشگاه‌ها مطرح شد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:54
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان این مطلب که استان کرمان یک استان صادراتی است، گفت: صادرکنندگان استان کرمان حدود ۴۳۰ میلیون دلار رفع تعهد ارزی نکرده‌اند لذا طبق قانون حدود ۱۵۰ کارت بازرگانی در استان تعلیق می‌شود.
استان،كرمان،تعليق،تعهد،صادراتي

ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان این مطلب که استان کرمان یک استان صادراتی است، گفت: صادرکنندگان استان کرمان حدود ۴۳۰ میلیون دلار رفع تعهد ارزی نکرده‌اند لذا طبق قانون حدود ۱۵۰ کارت بازرگانی در استان تعلیق می‌شود.
"مهدی حسینی‌نژاد" ظهر امروز ۲۷ شهریورماه در جلسه توسعه صادرات استان کرمان گفت: طبق بخشنامه بانک مرکزی کسانی که رفع تعهد ارزی نکردند، کارت‌های صادراتی آنها تعلیق شود لذا اگر این کار در استان انجام دهیم صادرات استان فلج خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که استان کرمان یک استان صادراتی است، اضافه کرد: صادرکنندگان استان کرمان حدود ۴۳۰ میلیون دلار رفع تعهد ارزی نکرده‌اند لذا طبق قانون حدود ۱۵۰ کارت بازرگانی در استان تعلیق می‌شود.
استاندار کرمان تاکید کرد: باتوجه به شیوع کرونا لذا برپایی نمایشگاه‌های عمومی ممنوع است زیرا نمی‌توان جلوی ازدحام مردم را در این نمایشگاه‌ها گرفت و فقط برگزاری نمایشگاه اختصاصی با دعوت افراد خاص بلامانع است.
وی با انتقاد از رفتار برخی از افراد عنوان کرد: برخی از افراد نامه از نمایندگان مجلس برای بنده می‌آورند که اجازه برگزاری نمایشگاه صادر کنیم سوال اینجاست که مگر رفتار کرونا با نامه نمایندگان مجلس تغییر می‌کند؟
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765197 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.