خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1776147 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دستگیری پنج نفر از عاملان تیراندازی‌های شهرستان سلسله

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:54
فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری پنج نفر از عاملان تیراندازی‌های این شهرستان خبر داد.
نفر،اراذل،پليس،عيسايي،متواري،سلسله

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری پنج نفر از عاملان تیراندازی‌های این شهرستان خبر داد.
سرهنگ عسکر عیسایی بیست‌وهفتم شهریور ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پنج نفر از اراذل و اوباشی که شب گذشته اقدام به درگیری دسته‌ جمعی و تیراندازی در شهرستان کردند، دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه شرارت‌های شب گذشته و اقدامات مسلحانه این اراذل و اوباش باعث ایجاد رعب و وحشت در شهروندان شده بود، اضافه کرد: با هوشمندی و اقدام قاطع و به موقع پلیس مسیرهای اصلی حضور این اراذل مسدود و پنج نفر از آنها دستگیر شد.
عیسایی با اشاره به متواری شدن چند نفر از این افراد، افزود: با سایر شهرهای همجوار هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و تا دستگیری کامل این افراد از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم کرد.
فرمانده انتظامی سلسله با تاکید بر اینکه امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز پلیس است، افزود: به این اشرار متواری توصیه می‌شود که هرچه سریع‌تر خود را به پلیس معرفی کنند چرا که هیچ جایگاه امنی برای آنها متصور نیست و به زودی در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1776147 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.