خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764109 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خبرگان بانکی آذربایجان غربی معرفی شدند

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:54
هیات خبرگان بانکی آذربایجان غربی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار معرفی شدند.
هيئت،خبرگان،بانكي،غربي،بانك،اقتصادي،مؤظف،آذربايجان،تسهيلات

ایسنا/آذربایجان غربی هیات خبرگان بانکی آذربایجان غربی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار معرفی شدند.
نادر صادقی، معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی امروز ۲۷ شهریور ماه در جلسه معرفی خبرگان بانکی استان، اظهار کرد: طبق آیین‌نامه باید مواردی که توسط این هیات خبرگان بانکی مطرح می‌شود، اجرایی شود.
وی با تأکید بر تقویت بنیه این هیئت، گفت: بحث قضاوت بسیار پیچیده و حساس است از این رو انتظار می‌رود حساسیت بیشتری در بحث داوری مشکلات و مسائل به کار گرفته شود.
صادقی تصریح کرد: انتظار می‌رود تا این هیات بیشتر مدافع حقوق عموم باشند.
محمدباقر دیهیم، علی نوروزی، حسین قاسمی و لطیف عباسی ۴ تن از اعضای اصلی و حاتمی عضو علی‌البدل خبرگان بانکی و اقتصادی آذربایجان غربی هستند که به صورت مستقیم زیر نظر بانک مرکزی فعالیت می‌کنند.
طبق دستورالعمل بانک مرکزی این هیئت مؤظف است دلایل و مستندات بانک‌ها برای استنکاف از پرداخت تسهیلات مورد نظر کارگروه تسهیل را بررسی و درباره آن اظهار نظر کند.
همچنین هیئت باید نسبت به بررسی و اعلام نظر در خصوص پرونده‌های تسهیلاتی و مطالباتی که از سوی کارگروه تسهیل استانی به بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات و استمهال مطالبات ارجاع می‌شود اهتمام بورزند.
بر اساس اعلام بانک مرکزی کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری مؤظف به همکاری با هیئت خبرگان بانکی و اقتصادی استان هستند و در صورتی که بانک از رأی هیئت تبعیت نکند و نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام نکند دبیرخانه هیئت مؤظف است مراتب را ظرف مدت یک هفته جهت طرح موضوع در هیئت انتظامی بانک‌ها اعلام کنند تا وفق مقررات اقدام شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764109 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.