خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756909 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

روستائیان لرستان نسبت به خرید سهمیه الکترونیک نفت سفید و گاز مایع اقدام کنند- اخبار لرستان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:53
گروه استان‌ها- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان گفت: روستائیانی که از نفت سفید و گاز مایع استفاده می‌کنند نسبت به خرید سهمیه الکترونیک نفت سفید و گاز مایع اقدام کنند.
نفت،سفيد،توزيع،مايع،گاز،دريافت،لرستان

پیمان بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد در رابطه با توزیع نفت سفید در بین روستائیان استان اظهارداشت: در بحث توزیع نفت سفید، استان لرستان جز 10 منطقه‌ای است که اکنون به صورت پایلوت نفت را به صورت الکترونیکی توزیع می‌کند.
وی افزود: پیش از این توزیع نفت سفید در بین جامعه هدف به صورت کالا برگ انجام می‌گرفت به نحوی که افراد باید در فروشندگی‌های واقع در روستاها ثبت نام و وجهی را پرداخت می‌کردند که هم اتلاف وقت و هزینه داشت و هم اینکه باید برای دریافت کالا برگ به صورت حضوری مراجعه می‌کردند.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان با بیان اینکه هم اکنون طرح توزیع نفت سفید و گاز مایع در لرستان در حال اجراست عنوان کرد: توزیع گاز مایع در قالب کپسول‌هایی است که قاعدتا فقط به روستائیانی که نفت سفید سوز هستند تعلق می‌گیرد.
وی بیان کرد: سرپرستان خانوار جهت دریافت سهمیه گاز مایع باید به سایت تجارت آسان مراجعه و نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام کنند که در نهایت پس از اینکه شرایط احراز داشته باشند گاز مایع به آنها داده می‌شود.
بهرامی گفت: در طرح الکترونیکی شده نفت سفید و گاز مایع سرپرست خانوار با کشیدن کارت بانکی خود به قیمت مصوب دولتی هزینه‌ای را پرداخت می‌کند که با این کار هم سهمیه واقعی خود را دریافت می‌کند و هم اینکه به قیمت مصوب دولتی مبلغی از کارت وی کسر می‌شود.
وی تصریح کرد: سرپرستان خانوار با مراجعه به فروشندگی و عاملان توزیعی که در سطح استان داریم می‌توانند با کارت بانکی سهمیه واقعی خود را دریافت کنند.
انتهای پیام/642/یبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756909 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.