خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771820 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تمامی درآمد صادرات غیرنفتی مشمول معافیت‌های مالیاتی می‌شود- اخبار اردبیل

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:53
گروه استان‌ها -رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: با هدف اجرای سیاست‌های تشویقی صادرات تمامی درآمد صادرات غیرنفتی مشمول معافیت‌های مالیاتی می‌شود.
اردبيل،استان،درصدد،صادرات،اساسي،همكاري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رامین صادقی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با هدف اجرای سیاست‌های تشویقی صادرات تمامی درآمد صادرات غیرنفتی مشمول معافیت‌های مالیاتی می‌شود و درصدد هستیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.
وی با اشاره به این که حمایت از صادرکنندگان برای ما اولویت اساسی است بیان کرد: در راستای ایجاد مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای صاحبان سرمایه و تجار برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یافته و معافیت مالیاتی 5 تا 7 ساله برای صاحبان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها در نظر گرفته شده است.
رئیس سازمان صمت استان اردبیل بیان کرد: تسهیل قوانین سرمایه‌گذاران و نیز سهولت در صدور مجوزها برای ما به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه درصدد هستیم با تلاش‌های انجام یافته مشارکت سرمایه گذاران را در سطح استان محقق کنیم.
صادقی بیان کرد: در این زمینه اجرای 80 طرح اولویت‌دار صنعتی با همکاری سرمایه‌گذاران در استان اردبیل در دستور کار است که با همکاری بخش خصوصی می‌توانیم اجرای این طرح‌ها را با همکاری بخش خصوصی راه‌اندازی کنیم.
وی اظهار کرد: با توجه به این که عمده صادرات در استان اردبیل مربوط به بخش کشاورزی و صنعتی است درصدد فعال‌سازی گمرکات استان اردبیل به صورت مستمر هستیم تا بتوانیم در راستای ارائه خدمات به حوزه‌های مختلف به خصوص بخش کشاورزی موفق عمل کنیم.
انتهای پیام/132/ عبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771820 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.