خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772916 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رکورد شکنی مجدد تعداد مبتلایان کرونا در هند

مشرق | بین‌الملل | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:31
هند که مدتی است دومین کشور جهان از لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا شده طی ۲۴ ساعت ۹۷ هزار و ۸۹۴ مورد جدید ثبت کرد.
هند،كرونا،نفر،اقتصادي،اعلام،كشور

به گزارش مشرق به نقل از اندیا تودی؛ وزارت بهداشت هند اعلام کرد: طی 24 ساعت اخیر تعداد افرادی که در هند به کرونا مبتلا شده‌اند 97 هزار و 894 بوده است.
در همین مدت 1132 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و تعداد کل فوتی های ناشی از کرونا در هند به 83230 نفر رسیده است.
هند که مدتی قبل از لحاظ تعداد بیمار برزیل را پشت سر گذاشته بود و اینک حدود 700 هزار بیمار بیشتر از این کشور دارد در تعداد فوتی ها نیز به برزیل نزدیک می شود.
اینک تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در هند 5 میلیون و 118 هزار و 253 نفر اعلام شده است.
تعداد افرادی که در بیمارستان های مختلف هند بستری شده‌اند تا مراحل درمان کرونا را پشت سربگذارند نیز یک میلیون و 9 هزار و 944 نفر اعلام شده است.
با این حال تلاشی جدی از سوی دولت هند برای قرنطینه عمومی کشور انجام نمی شود و دهلی نو از بیم مشکلات اقتصادی حاضر نیست قرنطینه را مجددا انجام دهد.
از سوی دیگر اعتراض جوانان هندی به وضعیت اقتصادی و بیکاری ادامه دارد که تجمعاتی در شهرهای مختلف این کشور از لکنهو انجام شده است.
کارشناسان اقتصادی بر این باورند تا زمان پایان کرونا هند خسارتی 100 میلیارد دلاری را تجربه خواهد کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772916 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.