خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757023 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیشرفت ۷۷ درصدی عملیات اجرایی پروژه کنار گذر غربی همدان

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:22
همدان - فرماندار شهرستان همدان از پیشرفت ۷۷ درصدی عملیات اجرایی پروژه کنار گذر غربی همدان خبر داد.
كاهش،همدان،كيلومتر،مسير،كنارگذر،مزاياي،گذر،تأمين

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرمانداری همدان، حسین افشاری در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه کنار گذر غربی همدان گفت: از جمله مزایای احداث کنارگذر کاهش زمان سفرهای برون‌شهری، کاهش آلودگی‌های صوتی، مزایای زیست محیطی، کاهش استهلاک وسایل نقلیه عبوری، کاهش تصادفات، کاهش طول مسیر، آرامش خاطر در هنگام سفر و جلوگیری از ایجاد گره ترافیکی و مشکلات ناشی از عبور خودروهای سنگین در داخل شهر همدان است.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۷ درصدی این پروژه تاکید کرد: اگر این مسیر در فاز اول تا محل برخورد به جاده بیجار زیر بار ترافیک برود تکمیل طرح نیز با تأمین اعتبار مورد نیاز و همراهی مطلوب‌تر تسهیل خواهد شد.
مدیر حوزه طرح‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در استان همدان نیز گفت: عملیات اجرایی این طرح به طول ۲۷ کیلومتر و عرض ۱۲ متر از سال ۹۵ با منابع اعتباری ملی آغاز شده و تاکنون ۳۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
سید محمود زمانی افزود: هم اکنون ۱۹ کیلومتر از کنارگذر آسفالت شده و علاوه بر تقاطع‌های غیر همسطح مورد نیاز در مسیر کنار گذر هشت کیلومتر نیز با عدم تأمین اعتبارات مورد نیاز مشکل تملک داریم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757023 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.