خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757173 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فعالیت امداد هوایی از هفته آینده در خراسان شمالی آغاز می شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:22
بجنورد- رئیس اورژانس هوایی کشور گفت: فعالیت امداد هوایی هفته از آینده در خراسان شمالی به عنوان آخرین استان کشور آغاز می‌شود.
هوايي،اورژانس،خراسان،شمالي،ارائه،بالگرد،سرور

به گزارش خبرنگار مهر، «محمد سرور» در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار کرد: بالگرد امداد هوایی این استان به‌عنوان آخرین مرکز کشور طی هفته در خراسان شمالی مستقر شود.
رئیس اورژانس هوایی تصریح کرد: خدمات ارائه شده از سوی اورژانس هوایی به‌روز، پیچیده و خاص است و نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمت مطلوب به جامعه هدف است.
وی در ادامه به خدمت‌رسانی به ۶۰۰ هزار نفر در حوادث ترافیکی اشاره کرد و گفت: بر اساس آمارها ۵۰ درصد مأموریت‌های اورژانس‌های هوایی مربوط به حوادث ترافیکی بوده و پس‌ازآن سکته‌های قلبی، مغزی و همچنین رسیدگی به مادران باردار در رده‌های بعدی فراوانی خدمات اورژانس هوایی قرار دارند.
محمد سرور با تأکید بر لزوم ایجاد پدهای نشست و برخاست بالگرد در نقاط حادثه‌خیز خراسان شمالی گفت: نقاط پرخطر و حادثه‌خیر جاده‌ای، تفرج‌گاه‌ها و اماکن مذهبی از جمله محل‌های موردنیاز فرود امداد هوایی است.
وی در ادامه افزود: با توجه هزینه‌های مالی سنگین جهت ارائه خدمات اورژانس هوایی، این اقدام در موارد خاص و تقاضاهای مهم انجام می‌پذیرد.
رئیس اورژانس هوایی با اشاره به ۲۲ هزار مأموریت هوایی گفت: بیش از ۳۲ هزار بیمار با شرایط بحرانی توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757173 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.