خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771514 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توسعه و تجهیز بیمارستان‌ها با سرعت در دستور کار دولت قرار دارد

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:22
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: توسعه و تجهیز بیمارستان‌ها را با سرعت و با همکاری مهندسان در دستور کار خود قرار داده ایم.
بيمارستان،عليزاده،شهرسازي،تخت،افتتاح،پروژه،بهره،رازي

علیزاده مطرح کرد؛
به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بهره برداری از ساختمان جدید بیمارستان رازی با بیان اینکه امروز پروژه بیمارستان دیگری از پروژه های بهداشتی با همت سازمان مجری وزارت راه و شهرسازی افتتاح شد،گفت: به طور قطع این بیمارستان های تخصصی در توسعه شاخص‌های شهری و مدیریت مبارزه با کرونا نقش بسیار موثری دارند .
او ادامه داد:این بیمارستان‌ها با استانداردهای روز دنیا طراحی شده و خدمات ویژه به بیماران ارائه خواهند داد.
معاون وزیر راه وشهرسازی اظهار کرد:ساختمان جدید بیمارستان رازی در ۱۷ هزار مترمربع ساخته شده و در مسیر شریانی شهرهای شمالی کشور قرار دارد و بیش از ۳۰ تخت مراقبت‌های ویژه در این بیمارستان تجهیز شده است.
او ادامه داد: در اسفند ماه سال ۹۷ بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی لاهیجان به بهره برداری رسید.
علیزاده بیان کرد : شاخص برخورداری از تخت بیمارستانی در کشور، یک تخت به ازای هر هزار نفر جمعیت است که با افتتاح این پروژه توانستیم به رشد خوبی برسیم اما با این وجود همچنان از میانگین کشوری عقب هستیم.
علیزاده با بیان اینکه تا هفته آینده بخش و مرکز جراحی قلب باز بیمارستان به بهره برداری می رسد، افزود: خوشبختانه با افتتاح این مرکز می‌توانیم بخش عمده ای از بیماران قلبی را پوشش دهیم .
او یادآور شد:با حمایت وزارت راه و شهرسازی در آینده سرعت ساخت بیمارستان‌ها افزایش می یابد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771514 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.