خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765279 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تخفیف عوارض برای تشویق سرمایه گذاران در شهر لامرد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:21
سخنگوی شورای شهر لامرد از پیش بینی تخفیف ۵۰ درصدی ساخت و ساز در لامرد برای تشویق به سرمایه گذاری در صنعت ساختمان خبر داد.
لامرد،عوارض،شورا،قيمت،شوراي،شهر،افزايش

ایسنا/فارس سخنگوی شورای شهر لامرد از پیش بینی تخفیف ۵۰ درصدی ساخت و ساز در لامرد برای تشویق به سرمایه گذاری در صنعت ساختمان خبر داد.
لیلا بهزادی پنجشنبه ۲۷ شهریور در جمع خبرنگاران توضیح داد: شورای اسلامی شهر لامرد با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی، کاهش درآمد مردم به جهتِ شرایط نامناسب اقتصادی و افزایش قیمت منطقه بندی و بمنظور همراهی با شهروندان لایحه تخفیف ۵۰ درصدی عوارض ساخت و ساز تصویب کرد.
وی گفت: این مصوبه همزمان با هفته دفاع مقدس اجرایی می‌شود و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
بهزادی گفت: این مصوبه شورا پس از تایید هیئت تطبیق مصوبات شهرستان توسط شهرداری لازم الاجراست و مراتب آن متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.
این عضو شورای شهر لامرد یادآور شد: شورا و شهرداری لامرد طی سه سال گذشته برای رعایت شرایط شهروندان افزایشی در ضرائب عوارض اعمال نکرده و تنها به دلیل افزایش قیمت منطقه بندی امسال توسط سازمان امور مالیاتی و عوارض محاسبه شده با رقمی بالاتر از گذشته همراه شد و به همین دلیل این کاهش عوارض به پیشنهاد شهردار لامرد در شورا بررسی و تصویب شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765279 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.