خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764417 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتصاب پزشک ارشد دولتی قزاقستان

فارس | بین‌الملل | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:21
مرکز مطبوعاتی نخست وزیر قزاقستان از انتصاب پزشک ارشد این کشور خبر داد.
بهداشت،قزاقستان،پزشك،مركز،ميلادي

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، دولت قزاقستان در حکمی «ایرلان کیازاف» را به عنوان معاون وزیر بهداشت و پزشک ارشد دولتی این کشور منصوب کرد.
کیازاف متولد سال 1973 میلادی در شهر «آلماتی» و فارغ التحصیل دانشگاه دولتی پزشکی، دانشگاه آسیای مرکزی و دانشگاه ملی «الفارابی» قزاقستان است.
وی در سال‌های 1990 میلادی تا 1999 به عنوان پزشک کوچک بخش مراقبت‌های ویژه اورژانس، پزشک بهداشت - اپیدمیولوژیست در مرکز بهداشتی و اپیدمیولوژیک حمل‌ونقل هوایی شهر آلماتی قزاقستان کار کرده است.
از سال 1999 تا 2020 میلادی وی در ساختار مرکز بهداشتی دفتر رئیس جمهور قزاقستان به عنوان پزشک بهداشت عمومی مرکز بهداشت و اپیدمیولوژیک، رئیس بخش عملیاتی، رئیس بخش اپیدمیولوژیک گروه نظارت بر بهداشت و اپیدمی، مدیر مرکز تخصصی بهداشت و اپیدمیولوژی و معاون رئیس این مرکز کار و فعالیت کرده است.
شایان ذکر است که از 20 مارس سال جاری میلادی بعد از برکناری «ژانداربیک بیکشین» پزشک ارشد سابق قزاقستان «آیژان ایسماگامبیتاوا» این مقام را بر عهده داشت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764417 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.