خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780510 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس: محدودیت‌ها را با برنامه‌های مجازی در آستانه هفته دفاع مقدس جبران می‌کنیم- اخبار اصفهان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:20
گروه استان‌ها- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تشریح برنامه‌های این بنیاد گفت: امسال به‌مناسبت 40 سالگی دفاع مقدس برنامه‌های متعددی در فضای مجازی و صدا و سیما پیش‌بینی شده ‌است تا محدودیت اجرای برنامه‌های حضوری جبران شود.
مقدس،دفاع،مجازي،سالگي،سيما،صدا،40،اصفهان

سردار مجتبی شیروانیان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در اصفهان، در رابطه با برنامه‌های این بنیاد در هفته دفاع ‌مقدس سال جاری اظهار داشت: امسال 40 سالگی دفاع مقدس علی‌رغم محدودیت‌های موجود به‌علت شیوع بیماری کرونا در قالب یک برنامه 43 هفته‌ای که از 3 خردادماه تا پایان سال ادامه خواهد داشت برنامه‌هایی در نظر گرفته‌ایم.
وی ادامه داد: برنامه‌های مذکور در فضای مجازی و صدا و سیما در جهت ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس پیش‌بینی شده است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس در رابطه با برنامه زنده صدا و سیما عنوان کرد: یکی از برنامه‌ها، پخش زنده گفت‌وگوی هفته با مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در دفاع مقدس است که یکشنبه‌ها از ساعت 5 الی 6 بعد از ظهر پخش می‌شود و موضوعات مربوط به دفاع مقدس و نقش این دستگاه‌ها در 8 سال دفاع مقدس مطرح می‌شود.
وی تصریح کرد: نمایشگاه 40 سالگی دفاع مقدس و نقش استان اصفهان در دفاع مقدس هم در باغ موزه دفاع مقدس برگزار خواهد شد و همزمان با افتتاح این نمایشگاه، نکوداشت پیشکسوتان و ایثارگران دفاع مقدس برگزار می‌شود که به لحاظ شرایط کرونایی بصورت نمادین تعدادی از پیشکسوتان و خانواده‌های ایثارگران دعوت شده‌اند.
شیروانیان ادامه داد: برنامه بهره‌مندی از صحبت‌ها و فرمایشات حضرت آقا به‌مناسبت 40 سالگی دفاع مقدس نیز به‌صورت ویدیو کنفرانس در باغ ‌موزه دفاع مقدس اصفهان ارائه خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که با اجرای برنامه‌های متعدد از قبیل جشنواره‌ها و سایر برنامه‌های مجازی، محدودیت اجرای برنامه‌های حضوری و فیزیکی بخاطر شیوع این ویروس در فضای مجازی و صدا و سیما جبران شود.
انتهای پیام/174/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780510 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.