خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757023 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مهلت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی سلام بر ابراهیم تا 5 مهر است- اخبار اردبیل

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:20
گروه استان‌ها - رییس مجمع جهادگران استان اردبیل گفت:علاقمندان شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی سلام بر ابراهیم تا 5 مهرماه سال جاری فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.
مسابقه،كتابخواني،استان،ابراهيم،سلام،اردبيل،مقدس،دفاع،جهادگران

مهدی اصلانی زاویه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل با اشاره به جزئیات مسابقه بزرگ کتابخوانی سلام بر ابراهیم،اظهار داشت: مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتاب سلام بر ابراهیم در گرامیداشت هفته دفاع مقدس،با همکاری سازمان بسیج سازندگی، اداره کل کتابخانه‌های عمومی و مجمع جهادگران استان در حال برگزاری است.
وی بیان کرد: علاقمندان تا 5 مهر سال جاری فرصت دارند در مسابقه شرکت کنند و برگزیدگان مسابقه در 7 مهرماه ماه امسال اعلام می شوند که برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از 40 نفر از برگزیدگان مسابقه نیز در سطح استان تجلیل می‌شود.
رییس مجمع جهادگران استان اردبیل با اشاره به نحوه دریافت منبع و سوالات مسابقه بزرگ کتابخوانی سلام بر ابراهیم،تصریح کرد:علاقمندان شرکت در مسابقه می‌توانند کتاب و سوالات را با مراجعه به کتابخانه های عمومی استان اردبیل یا کانال جهادگران استان اردبیل در پیام رسان بله به آدرس https://ble.im/jahadgaran_ard.
دریافت کنند.
اصلانی افزود: علاقمندان می‌توانند سوالات مسابقه را با مراجعه به رده های بسیج یا پورتال اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل به نشانی Ardabilpl.ir نیز دریافت کنند‌.
وی گفت: در مسابقه بزرگ کتابخوانی سلام بر ابراهیم،10 سوال مطرح شده است که علاقمندان شرکت در مسابقه جواب سوالات را بصورت یک عدد ده رقمی پشت سرهم و بدون فاصله به سامانه پیامکی 1000045013 ارسال می کنند‌.
رئیس مجمع جهادگران استان با دعوت از عموم مردم جهت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی سلام بر ابراهیم،بیان کرد: ترویج فرهنگ فاخر دفاع مقدس، فرهنگ کتاب و کتابخوانی و معرفی شخصیت بی نظیر شهید والامقام ابراهیم هادی از جمله اهداف برگزاری این مسابقه است.
اصلانی دفاع مقدس را گنجینه ارزشمند ملت بزرگ ایران اسلامی دانست و گفت:در گام دوم انقلاب اسلامی باید با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و کتابخوانی، آحاد و اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و نوجوانان را با فرهنگ فاخر دفاع مقدس آشنا کرد و این فرهنگ فاخر را در جامعه ترویج کرد.
انتهای پیام/132/یبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757023 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.