خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765535 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تکمیل ۱۴ بیمارستان با همت وزارت راه وشهرسازی تا پایان کار دولت

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 12:10
وزیر راه‌وشهرسازی گفت: تا پایان کار دولت ۱۴ بیمارستان به بهره برداری می‌رسد و تا امروز ۳ پروژه تحویل داده شد.
بيمارستان،وشهرسازي،وزارت،وزير،دولت

اسلامی خبر داد:
به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه ۲۴۷ بیمارستان توسط سازمان مجری از زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی در کشور ساخته شده است، گفت: از این تعداد، ۵۸ بیمارستان در این دولت ساخته و به بهره‌برداری رسیده است.
او ادامه داد: امروز ۳ بیمارستان را به بهره‌برداری خواهیم رساند و ۱۴ بیمارستان دیگر هم تا پایان دولت به بهره‌برداری می رسد.
وزیر راه وشهرسازی توضیح داد: تاکنون کار ساخت ۴ بیمارستان در شهرهای لنگرود، سراوان، سیستان وبلوچستان، زرند کرمان و تویسرکان تکمیل شده و در حال تجهیز توسط وزارت بهداشت است.
وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه ۶ بیمارستان هم توسط مهندسان در حال ساخت است،افزود: طی قراردادی که یا وزارت بهداشت منعقد شده، پروژه‌های بیمارستانی در شهرهای تربت حیدریه، تکاپ، خمین مهدی شهر، مرکزی در دست احداث است که تا پایان هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765535 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.