خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771954 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بررسی چالش‌های بخش کشاورزی در برنامه طنز «مثل ساعت»

مهر | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:58
مشکلات کشاورزان و چالش های فراروی صنعت کشاورزی در برنامه طنز «مثل ساعت» شبکه رادیویی صبا بررسی می شود.
برنامه،طنز،ساعت،صبا،راديو

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز «مثل ساعت» که با محوریت «جهش تولید» تهیه و پخش می شود، روز جمعه ۲۸ شهریور چالش های موجود در صنعت کشاورزی را بررسی می کند.
لزوم حمایت مالی از کشاورزان، بحران آب، ناپایداری در تولید و کمبود کشاورز در آینده از دیگر مواردی است که در این برنامه به صورت طنز به آن پرداخته می شود.
اجرای بخش های نمایشی در برنامه «مثل ساعت» بر عهده رضا شجاعی و شیرین سپهراد است.
این برنامه طنز روزهای جمعه ساعت ۱۵ به تهیه کنندگی مینا ملایی و نویسندگی احمد یوسفی مقدم روی موج اف ام ردیف ۱۰۵,۵ مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771954 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.