خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780510 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نخستین نمازجمعه زنجان در سال‌جاری فردا اقامه می‌شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:49
زنجان-رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان زنجان از اقامه نمازجمعه در همه شهرستان‌های استان به جز ابهر و خرم‌دره  وماهنشان خبر دادو گفت: اولین نمازجمعه زنجان در سال‌جاری فردا اقامه می‌شود.
زنجان،نماز،اقامه،جمعه،شهر

حجت‌الاسلام علی قره‌داغی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اولین نمازجمعه امسال در شهر زنجان قرار است فردا (۲۸ شهریورماه) با امامت آیت‌الله خاتمی، نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان اقامه شود، گفت: بعد از چند ماه وقفه در برگزاری نمازجمعه به دلیل شرایط کرونایی، فردا شاهد اقامه اولین نمازجمعه زنجان در سال‌جاری خواهیم بود.
وی با یادآوری اینکه غیر از شهرهای ابهر، خرم‌دره و ماهنشان، نمازجمعه در سایر شهرهای استان اقامه خواهد شد، افزود: با توجه به اینکه وضعیت زنجان به لحاظ شرایط کرونایی قرمز بود و این وضعیت امروز به زرد تغییر پیدا کرده است، تصمیم به برگزاری نماز جمعه در این شهر گرفته شد.
قره داغی با تاکید بر اینکه اقامه نماز جمعه در شهر زنجان با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی بوده و این دستورالعمل‌ها در حین اقامه نماز نیز رعایت خواهد شد، خاطرنشان کرد: نماز جمعه زنجان فردا در طبقه همکف مصلی اقامه می‌شود.
وی با بیان اینکه قرار بود هفته گپذشته نیز اولین نماز جمعه شهر زنجان طی سالجاری برگزاتر شود که بنا به دلیل آماده نبودن محل برگزاری نماز جمعه این امر محقق نشد، از شیطنت برخی افراد در فضاسازی در خضوض علت برگزار نشدن نماز جمعه شهر زنجان انتتقاد کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780510 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.