خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764315 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن به صورت مجازی

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:49
مشهد ـ مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم همزمان در مشهد و هفت شهر استان در حال برگزاری است.
مسابقات،تربت،برادران،مشهد،اداره

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس در مشهد در حال برگزاری است.
در این مسابقات که از روز گذشته به صورت همزمان در مشهد، کاشمر، نیشابور، سبزوار، قوچان، گناباد و تربت حیدریه و تربت جام دیگر استان آغاز شده است، شرکت‌کنندگان در دو بخش برادران و خواهران به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
مسابقات در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و کل، قرائت، ترتیل، اذان ویژه برادران برگزار می‌شود که شرکت کنندگان در هشت شهر اعلام شده و در زمان‌های تعیین شده به اداره اوقاف شهرستانها مراجعه کرده و به ارائه می‌پردازند.
اینگونه از تجمع در محل ادارات نیز جلوگیری می‌شود.
دعاخوانی، همخوانی و همسرایی و رشته مفاهیم قبل از این دوره برگزار شده است که به صورت فایل ضبط شده برای اداره ارسال شده که داوری این رشته‌ها هنوز انجام نشده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764315 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.