خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771772 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمیته امداد و دامپزشکی استان سمنان تفاهم‌نامه امضا کردند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:49
سمنان- مدیرکل کمیته امداد سمنان، گفت: این اداره کل با دامپزشکی استان تفاهم نامه‌ای در زمینه ارتقای تولید طرح‌های دامداری و دامپروری مددجویان کمیته امداد امضا کرده است.
امداد،كميته،مددجويان،اشتغال،دامپروري،دامپزشكي،كمك

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مسعودیان راد صبح پنج شنبه در حاشیه دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان سمنان به میزبانی کمیته امداد و در جمع خبرنگاران ضمن بیان اینکه کمیته امداد و دامپزشکی سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند، بیان کرد: موضوع این تفاهم‌نامه کمک به طرح‌های دامداری و دامپروری مددجویان کمیته امداد در سطح استان است.
وی با بیان اینکه آموزش به مددجویان و ناظران اشتغال کمیته امداد در زمره دیگر بخش‌های این تفاهم‌نامه است، ابراز داشت: در این تفاهم‌نامه همچنین واکسیناسیون دام‌های افراد تحت پوشش کمیته امداد در فصول مختلف سال گنجاند، شده است.
کمک به دامداران تحت پوشش کمیته امداد
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از بهره گیری مشاوران دامپزشکی در زمینه دام و کمک به اشتغال مددجویان نیز خبر داد و گفت: در این تفاهم‌نامه قید شده که دامپزشکی به کمک مددجویان آمده و تولید دامداری و دامپروری شأن را بهبود می‌بخشد.
مسعودیان راد با بیان اینکه پنج هزار و ۷۰۰ طرح اشتغال مددجویان تحت نظارت این نهاد حمایتی در حال فعالیت است، ابراز داشت: ۳۸ درصد این طرح‌ها در حوزه دامپروری هستند که پوشش طرح‌های اشتغال دامپروری با اصلاح نژاد و چندقلوزایی برای مجریان طرح اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در زمره محورهای این تفاهم‌نامه است.
وی افزود: علی رغم اینکه دامپروری های مددجویان کمیته امداد عمدتاً کوچک مقیاس هستند اما بخش اعظمی از گوشت و فرآورده‌های آن توسط همین مجریان طرح‌های اشتغال تأمین می‌شود در نتیجه ارتقای تولید برای این قشر دارای اهمیت است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771772 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.