خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780451 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استان سمنان رتبه پنجم کشور در جمعیت شتر را دارد/ وجود ۱۵ هزار نفر

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:49
سمنان- معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی سمنان از وجود ۱۵ هزار نفر شتر در این استان خبر داد و گفت: سمنان رتبه پنجم کشوری در جمعیت شتر را به خود اختصاص داده است.
شتر،سمنان،كشاورزي،استان،جهاد،ايستگاه

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی شاه‌حسینی صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی سمنان ضمن بیان اینکه استان سمنان رتبه پنجم کشور در جمعیت شتر را دارد، اظهار داشت: ۱۵ هزار نفر شتر در استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه ۴۰۰ نفر بهره‌بردار در این راستا وجود دارد، افزود: ایستگاه پرورش و اصلاح نژاد شتر طرود شاهرود به‌عنوان تنها ایستگاه فعال در کشور است و این ایستگاه وظیفه پشتیبانی از حفظ و حراست منابع ژنی و اصلاح نژاد شتر کشور را به عهده دارد.
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان سمنان با تأکید بر اینکه مدیریت امور اجرایی ایستگاه پرورش و اصلاح نژاد شتر کشور به بخش غیردولتی واگذار می‌شود، خاطرنشان کرد: برای اجرای این قانون ارزش اموال منقول و غیرمنقول توسط کارشناس رسمی دادگستری برآورد می‌شود.
شاه‌حسینی یادآور شد: تهیه شرح خدمات اجرایی مورد انتظار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و اعلام برگزاری مزایده برای افراد یا شرکت‌های تعاونی و کشاورزی بخش غیردولتی در دستور کار است و زمان مزایده از طریق وب‌سایت سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اعلام عمومی خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780451 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.