خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775989 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کارگروه‌های «گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس» در دامغان تشکیل شد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:49
دامغان- فرماندار دامغان از برنامه ریزی برای هفته گرامی داشت دفاع مقدس با ایجاد کارگروه های تخصصی در شهرستان خبر داد و گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می شود.
دفاع،مقدس،هفته،دامغان،رزمندگان،فرهنگي،و…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی بندر آبادی صبح پنج شنبه در نشست برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس دامغان به میزبانی فرمانداری ضمن بیان اینکه کمیته‌های فرعی این ستاد با حضور اعضا شامل دستگاه‌های فرهنگی، خدماتی، اجرایی و… تشکیل و برنامه‌ریزی های مرتبط با مراسم این هفته انجام می‌شود، بیان داشت: برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌ریزی‌شده است.
وی با بیان اینکه بازگویی رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به جامعه ضروری است، بیان کرد: بیش از ۱۶ هزار رزمنده دامغانی در دوران دفاع مقدس از کیان اسلام و ایران دفاع کردند لذا محورهای برنامه‌ریزی مراسم هفته دفاع مقدس باید شناساندن این رزمندگان و دلاوران به نسل امروز باشد.
فرماندار دامغان با بیان اینکه تقدیر از رزمندگان و ایثارگران، خانواده معزز شهدا، برپایی نمایشگاه‌های مجازی و حقیقی، برنامه‌های فرهنگی با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی و… در زمره برنامه‌های هفته دفاع مقدس است، تاکید کرد: فرهنگ دفاع مقدس را برگرفته از مکتب عاشورا است لذا ترویج فرهنگ شهادت طلبی و آزادگی در برابر ظلم و ستم از دیگر محورهای برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.
به گزارش خبرنگار مهر، قرار است برنامه بزرگ تقدیر از ۳۰ هزار رزمنده استان سمنان در هفته دفاع مقدس با مشارکت دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، دولتی و خدماتی در سراسر استان برگزار شود که در دامغان نیز این برنامه با مشارکت مساجد، آموزش و پرورش و....
برگزار خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775989 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.