خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764557 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فاز اول مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه افتتاح می‌شود

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:48
سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از افتتاح فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.
فناوري،كرمانشاه،پارك،علم،استان،بنيان،دانش،علمي،شركت

ایسنا/کرمانشاه سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از افتتاح فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.
سیامک آزادی گفت: فاز اول مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، روز شنبه(29 شهریور) با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، رییس جهاددانشگاهی کشور، استاندار و جمعی از مسئولین استانی افتتاح می شود.
وی گفت: مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری کرمانشاه ایجاد شده، با شش هزار مترمربع فضای کارگاهی، محل استقرار سوله کارگاهی 20 شرکت دانش بنیان و واحد فناور در حوزه های زیستی و گیاهان دارویی، صنایع شمیایی، کشاورزی و غذایی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
وی افزود: قرار است در این سفر دکتر ستاری(معاون علمی رییس جمهور) از پیشرفت فاز دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه با کاربری حوزه های زیستی و فرآوری گیاهان دارویی نیز بازدید کند.
آزادی تصریح کرد: معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نمایشگاه توانمندیهای محصولات فناورانه 50 شرکت دانش بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و مرکز گیم و انیمیشن و مرکز نوآوری کشاورزی هوشمند هم بازدید و با جوانان فناور و مدیران عامل شرکت های دانش بنیان استان گفت و گو خواهد کرد.
سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه افزود: دکتر ستاری در ادامه با حضور در محل پروژه برج فناوری پارک علم و فناوری استان از نزدیک در جریان پیشرفت ساخت این پروژه نیز قرار می گیرد.
دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، بازدید از شرکت دانش بنیان زیست تولید رازی و شرکت دانش بنیان پژوهان صنعت کرمانشاه از واحد های تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه و شرکت در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید از دیگر برنامه های سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر به کرمانشاه است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764557 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.