خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780451 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تیم تیراندازی با کمان ارتش اردبیل نیازمند حمایت ویژه است

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:48
رییس هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل گفت: تیم تیراندازی با کمان نیروی زمینی ارتش اردبیل نیازمند حمایت مسئولان استانی است.
تيم،اردبيل،استان،كمان،تيراندازي

ایسنا/اردبیل رییس هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل گفت: تیم تیراندازی با کمان نیروی زمینی ارتش اردبیل نیازمند حمایت مسئولان استانی است.
بهنام کمالی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: تیم نیروی زمینی ارتش اردبیل با کمانداران خوش سابقه خود توانسته است در سال‌های اخیر به صورت متوالی قهرمان سه دوره لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور شود و برای تکرار این موفقیت‌ها و افتخارآفرینی برای استان نیازمند حمایت‌های ویژه است.
وی با اشاره به اینکه این تیم در سال‌های اخیر برای استان اردبیل افتخارات متعددی کسب کرده است، افزود: تیم تیر وکمان ارتش اردبیل امسال نیز جزو امیدهای قهرمانی است و از مسئولان استان انتظار داریم برای قهرمانی این تیم حمایت‌های لازم را انجام دهند.
رییس هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل با اشاره به حمایت‌های فرماندهان ارتش اردبیل از این تیم، تصریح کرد: مسئولان ارتش استان اردبیل حمایت‌های بی دریغی را از این تیم داشته‌اند و زمینه رشد ورزش تیراندازی با کمان را در استان اردبیل فراهم کرده‌اند.
کمالی با بیان اینکه تمام تلاش ما تکرار موفقیت‌های این تیم در سطح کشور است، ادامه داد: تیم تیم اندازی با کمان جز تیم‌های کم هزینه است و ادارات و بخش خصوصی متعددی می‌توانند حامی مالی و اسپانسر این تیم شوند بنابراین انتظار حمایت از این تیم انتظار عبث و بیهوده ای نیست.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780451 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.