خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1776083 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جمع‌آوری یک میلیون امضا برای کمپین مخالفت با عادی‌سازی در کمتر از یک ساعت- اخبار آسیای غربی

تسنیم | بین‌الملل | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:48
کمپین مخالفت با عادی‌سازی تحت عنوان «میثاق فلسطین» در کمتر از یک ساعت٬ یک میلیون امضا جمع‌آوری کرد.
كمپين،امارات،مخالفت،رژيم،انجمن،روابط

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از عربی 21، کمپین «میثاق فلسطین» که توسط یک انجمن اماراتی برای مقابله با عادی سازی روابط راه‌اندازی شده، اعلام کرد که بیش از یک میلیون امضا در راستای کمپین مخالفت با عادی‌سازی روابط با اسرائیل در کشورهای عرب جمع‌آوری شد.
امضاهای این کمپین در چارچوب گام های مردمی است که برای رد توافق نامه های عادی سازی امارات - بحرین و رژیم اسرائیل که دیروز رسماً امضا شد، صورت گرفته است.
این اتحادیه در حساب توییتر خود، تحت هشتگ مردم_در مخالفت باعادی سازی، وجود دو وب سایت به زبان انگلیسی و عربی را در این راستا اعلام کرد.
انجمن یاد شده در ادامه از آغاز کمپینی مردمی در حمایت از مسئله فلسطین و مخالفت با عادی‌سازی خبر داد.
این انجمن اماراتی پس از آنکه «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در13 اوت از توافق امارات و رژیم صهیونیستی برای عادی‌سازی روابط خبر داد، از مجموعه‌ای از چهره‌های فرهنگی و دانشگاهی مخالف و مقیم خارج امارات تشکیل شد و در تلاش است تا آگاهی شهروندان را درباره خطرات همکاری متقابل با رژیم صهیونیستی بالا ببرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1776083 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.