خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1764417 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افتتاح ساختمان جدید بیمارستان رازی تهران با 176 تختخواب

فارس | اقتصادی | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:48
ساختمان جدید بیمارستان رازی تهران با 176 تخت و زیربنای 21 هزار مترمربع با حضور فرمانده قرارگاه خاتم به بهره‌برداری رسید.
پروژه،الانبياء،قرارگاه،خاتم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، لحظاتی پیش توسط رئیس جمهور و وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به صورت ویدیو کنفرانسی و همچنین با حضور فیزیکی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء ساختمان جدید بیمارستان پوست رازی تهران با 176 تخت و 21 هزار و 500 مترمربع به بهره‌برداری رسید.
این پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ساخته شده است و شروع این پروژه در سال 1395 بود.
سرانه هر تخت در این ساختمان عدد 115 نفر است.
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به عنوان پیمانکار این پروژه امروز به بیمارستان رازی آمد تا با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور این پروژه را افتتاح کنند.
انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1764417 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.