خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772084 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ترامپ به دنبال گدایی رای از صهیونیست‌ها است/فعال شدن مکانیزم ماشه تاثیری بر کشورمان ندارد- اخبار مجلس و دولت ایران

تسنیم | سیاسی | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:47
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: فعال شدن مکانیزم ماشه هیچ تاثیر عملیاتی بر وضعیت فعلی کشورمان نخواهد داشت.
كشورمان،مجلس،آمريكا،ماشه،رواني،ايران،براينكه

ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای فعال‌سازی مکانیسم، گفت: قطعا مجلس در برابر اقدامات خصمانه آمریکا برنامه‌های خواهد داشت که یکی از آنها تدوین طرح سه‌ فوریتی برای مقابله با این اقدامات است.
وی با اعلام اینکه فعال شدن مکانیزم ماشه هیچ تاثیر عملیاتی بر وضعیت فعلی کشورمان نخواهد داشت، اضافه کرد: در چند سال گذشته آمریکایی‌ها حداکثر فشار خود را بر کشورمان وارد کرده‌اند و دیگر دستشان خالی شده و خودشان نیز می‌دانند که اقدام جدی دیگر نمی‌توانند علیه ایران انجام دهند.
نماینده دشتستان در مجلس با تاکید براینکه مطرح شدن فعال‌سازی مکانیزم ماشه از سوی آمریکایی‌ها بیشتر برای ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای علیه کشورمان است، اظهار داشت:با توجه به اینکه انتخابات آمریکا در روزهای آتی برگزار می‌شود، ترامپ سعی دارد برای همراه کردن لابی صهیونیست با خود در این انتخابات، به هر جنگ روانی علیه ایران دست بزند و فضا را به نفع خود تغییر دهد.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با تاکید براینکه ایجاد فضای روانی علیه کشورمان بیشتر برای گدایی رای از صهیونست‌ها از سوی ترامپ است، تصریح کرد: قطعاً تحریم آمریکا، فعال شدن مکانیسم ماشه، تهدیدها و فشارها عزم ایران را برای رسیدن به اهدافش از جمله پیشرفت‌های دفاعی و هسته‌ای کم نمی‌کند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772084 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.