خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765197 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

200 مرکز و مدرسه در جشن عاطفه‌های کاشان مشارکت دارند- اخبار کاشان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:47
گروه استان‌ها - رئیس کمیته امداد کاشان ضمن اشاره به آغاز جشن عاطفه‌ها در این شهرستان گفت: 200 مرکز و مدرسه در جشن عاطفه‌های کاشان مشارکت دارند.
كاشان،شهرستان،جشن،غيرنقدي،وجوهات،نيكوكاري،نقدي

امیرحسین شیخ استرکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به اجرای جشن عاطفه‌ها در شهرستان کاشان اظهار داشت: با اجرایی شدن جشن عاطفه‌ها در شهرستان کاشان چهار پایگاه در سطح شهر برپا شده و آماده دریافت کمک‌های غیرنقدی و نقدی همشهریان است.
وی با بیان اینکه 10 مرکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان نیز در جشن عاطفه‌ها مشارکت دارند، افزود: این مراکز در شهرها و روستاهای شهرستان کاشان نظیر جوشقان قالی، نیاسر، برزک، قمصر و دیگر مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان کاشان حضور فعال دارند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان با بیان اینکه جشن نیکوکاری طی دو روز در سطح شهرستان کاشان فعال است، ابراز داشت: مدارس شهرستان کاشان نیز در این زمینه مشارکت دارند به نحوی که 186 مدرسه در این زمینه فعالیت دارند.
وی با بیان اینکه مدارس فعال در این زمینه از طریق فضای مجازی والدین دانش‌آموزان را به حضور در جشن عاطفه‌ها دعوت می‌کنند، گفت: پس از جمع‌آوری وجوهات نقدی و غیرنقدی مدیر مدرسه تمامی وجوهات را میان دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌کند.
شیخ‌استرکی ضمن تاکید بر اهدای وجوهات غیرنقدی نو تصریح کرد: به منظور حفظ تکریم و شأنیت نیازمندان لازم است تا شهروندان اقلام غیرنقدی خود در این جشن را در بالاترین کیفیت و تا حد امکان نو اهدا کنند و یا می‌توانند وجه نقدی آن را پرداخت کنند.
انتهای پیام/801/یبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765197 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.