خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772959 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب مربع‌های قرمز

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:25
نهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت با انتشار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «مربع‌های قرمز» برگزار خواهد شد.
مقدس،دفاع،شهداي،قرمز،ادبيات

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در آستانه‌ی چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس، «نهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «مربع‌های قرمز» از سوی مؤسسه‌ی پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی در روز شنبه ۲۹ شهریورماه، در جوار مزار شهدای دفاع مقدس در گلزار شهدای بهشت زهرا سلام‌الله علی‌ها برگزار خواهد شد.
گفتنی است کتاب مربع‌های قرمز خاطرات شفاهی حاج حسین یکتا از دوران کودکی تا پایان دفاع مقدس است که توسط زینب عرفانیان نگارش و توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772959 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.