خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780596 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افزایش ۶۹ درصدی کشف قاچاق چوب در ملایر

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:17
همدان - فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از افزایش ۶۹ درصدی کشف قاچاق چوب طی پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ملاير،مأموران،جرايم،قاچاق،شهرستان،انتظامي،مبارزه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان؛ سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: طی ۵ ماهه سال جاری، ۸۶ تن انواع چوب جنگلی و باغی قاچاق توسط مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی و یگان‌های اجرایی شهرستان ملایر کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۶۹ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: با بررسی به عمل آمده از متهمان مشخص شد افراد فرصت طلب و قاچاقچی در صدد بودند تا چوب‌های قاچاق را از مناطق غرب و جنوب غربی تهیه و به وسیله کامیون به مناطق شمالی انتقال دهند که با هوشیاری مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی شناسایی و قبل از انتقال محموله‌ها دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با تقدیر از دادستان عمومی و انقلاب در حمایت از پلیس، گفت: پلیس بر اساس قانون با هوشمندی و تمام توان از منابع طبیعی و ثروت‌های خدادادی حراست خواهد کرد و از عموم شهروندان نیز درخواست داریم در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780596 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.