خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780510 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رونمائی از ۵۰ عنوان کتاب در هفته دفاع مقدس در کرمان

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:16
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: رونمائی از ۵۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در استان کرمان در هفته دفاع مقدس خواهیم داشت و در برنامه های مختلف این کتاب ها معرفی می شود.
دفاع،مقدس،برنامه،كرمان،استان

ایسنا/کرمان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: رونمائی از ۵۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در استان کرمان در هفته دفاع مقدس خواهیم داشت و در برنامه های مختلف این کتاب ها معرفی می شود.
"محمود مهدوی" امروز ۲۷ شهریورماه در نشست خبری اظهار کرد: به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شورای هماهنگی تشکیل و برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: نخستین برنامه در ۳۱ شهریورماه دیدار ویدئوکنفرانس با مقام معظم رهبری است که ساعت هشت و نیم صبح از سراسر کشور با معظم له ارتباط ویدئوکنفرانس خواهند داشت و این برنامه از شبکه های یک و خبر صدا و سمیا پخش می شود.
مهدوی با اشاره به اینکه "ما قوی هستیم" به عنوان شعار امسال هفته دفاع مقدس انتخاب شده، تصریح کرد: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در ارتباط ویدئوکنفرانس با مقام معظم رهبری انجام می شود و تا پایان هفته دفاع مقدس تجلیل از پیشکسوتان دفاع ادامه دارد.
مدیرکل حفظ آثار و نرش ارزش های دفاع مقدس استان کرمان بیان کرد: رونمائی از ۵۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در استان کرمان در هفته دفاع مقدس خواهیم داشت و در برنامه های مختلف این کتاب ها معرفی می شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780510 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.