خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775989 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیک جدید کرونا در راه است/رعایت پروتکل های بهداشتی را فراموش نکنید

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:15
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، نسبت به کمرنگ شدن رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هشدار داد افزود: پیک جدید بیماری کرونا در راه است لذا باید نظارت های مداوم را جدی بگیریم.
پروتكل،رعايت،كرونا،ستاد،نظارت،تاكيد،استان،زارعي

ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، نسبت به کمرنگ شدن رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هشدار داد افزود: پیک جدید بیماری کرونا در راه است لذا باید نظارت های مداوم را جدی بگیریم.
محمد ابراهیم زارعی امذوز در بیستمین جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد استانی مقابله با کرونا، با اشاره به گزارش دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر افزایش تعداد مبتلایان و پیش بینی وضعیت زرد و نارنجی در هفته آینده در استان، اظهار کرد: رعایت پروتکل ها به شدت مورد تاکید ستاد ملی مقابله با کروناست لذا استفاده از ماسک و جلوگیری از تجمعات غیر ضروری را باید جدی بگیریم.
وی در ادامه تاکید کرد: در قبال سلامت مردم مسؤولیم و باید با تبلیغات مناسب به مردم هشدار دهیم.
زارعی نظارت بر رعایت پروتکل ها در مدارس به ویژه دوره ابتدایی را بسیار ضروری اعلام کرد و افزود: ستاد ملی کرونا بر برگزاری کلاس ها تاکید دارد اما پروتکل های بهداشتی باید کاملا رعایت شود.
معاون استاندار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر پزشکی و درمانی استان، خاطرنشان کرد: پیشگیری، مانع از تحمیل هزینه های درمان می شود، لذا نظارت ها بر رعایت کامل پروتکل ها باید تداوم داشته باشد.
وی در پایان به تامین و توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی جدید و تحویل به افراد شناسایی شده، توسط فرمانداری ها، اشاره و از همه یاریگران این امر تشکر کرد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775989 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.