خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765117 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پلدختر به مدت 10 روز مسدود است- اخبار لرستان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:14
گروه استان‌ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: محور قدیم خرم‌آباد - پلدختر به دلیل عملیات انفجار و ترانشه‌برداری به مدت 10 روز مسدود است.
پلدختر،محور،انسداد،آزادراه،مسدود

عباس شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در رابطه با انسداد محور خرم‌آباد- پلدختر اظهار داشت: جهت بازسازی این محور در کیلومتر 45 در محدوده معمولان- چم حیدر عملیات انفجار و ترانشه‌برداری در حال انجام است که با توجه به این شرایط محور خرم‌آباد - پلدختر به مدت 10 روز مسدود می‌شود.
وی با بیان اینکه محور خرم‌آباد - پلدختر از روز پنجشنبه 27 شهریورماه تا پنجم مهرماه مسدود است افزود: محورهای خرم‌آباد - آزادراه- چولهول -معمولان و آزادراه- دهلیج -پلدختر و بالعکس به عنوان محورهای جایگزین در نظر گرفته شده ‌است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه زمان اتمام عملیات و رفع انسداد از طریق پیامک و سامانه تلفنی 141 اطلاع‌رسانی می‌شود عنوان کرد: جاده قدیم خرم‌آباد- پلدختر سال 98 بر اثر وقوع سیل به شدت آسیب دید که هم اکنون کار بهسازی، تعریض و ایمن سازی آن در حال انجام است.
انتهای پیام/642/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765117 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.