خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771820 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بازدیده سرزده امام جمعه همدان از کوی« فردوس»

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:53
همدان - امام جمعه همدان در بازدید سرزده از کوی فردوس، مشکلات مردم این منطقه را بررسی کرد و با کسب اطلاع از مشکلات موجود در تماس با مسئولان خواستار رفع هر چه سریعتر این مشکلات شد.
مشكلات،منطقه،همدان،بازديد،رفع

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی در بازدید سرزده از کوی فردوس مشکلات مردم این منطقه را بررسی کرد و با کسب اطلاع از مشکلات موجود در تماس با مسئولان خواستار رفع هر چه سریع‌تر این مشکلات شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان در این بازدید با بیان اینکه مسئولان وعده‌هایی داده‌اند که مشکلات رفع و رجوع شود اما محقق نشده اظهار کرد: بنده پیگیر حل این مشکلات هستم و چند ماه بعد دوباره به این منطقه مراجعه خواهم کرد تا روند انجام کارها و میزان عملیاتی شدن وعده‌ها را مشاهده کنم.
۶۰۰ خانوار در کوی فردوس همدان سکونت دارند اما متأسفانه جمعیت ساکن در این منطقه با مشکلات رفاهی از جمله نبود مدرسه، خدمات تفریحی، نانوایی و مسجد مواجه هستند.
در این بازدید چند نفر از مدیران استان از جمله شهردار و مدیرکل مسکن و شهرسازی همدان با حضور در این منطقه بر رفع سریع‌تر مشکلات این منطقه تاکید کردند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771820 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.