خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772083 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پدر شهید محمدی از روستای نورآباد درگذشت

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:43
لامرد- حاج حسین محمدی پدر شهید احمد محمدی از روستای نورآباد مهر در استان فارس به فرزند شهیدش پیوست.
شهيد،محمدي،والامقام،احمد،حسين،شهيدش،نورآباد،شهادت،راهي،مهر

به گزارش خبرنگار مهر، حاج حسین محمدی پدر بسیجی شهید احمد محمدی به دلیل سکته مغزی در سن ۸۵ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
شهید احمد محمدی در سال ۱۳۴۶ در روستای نورآباد شهرستان مهر در استان فارس دیده به جهان گشود.
این شهید والامقام در قسمتی از وصیتنامه خود چنین می‌نویسد: خدایا این بار مرا موفق کن تا به آرزویم برسم، زیرا تنها آرزوی من شهادت در راه تو است، آمریکا، شوروی و دیگر جنایتکاران بدانند که ما ملت مسلمان ایران تا آخرین نفرمان در برابر شما ستمگران ایستادگی خواهیم کرد و سر تسلیم جلوی شما فرود نخواهیم آورد.
او در ادامه می‌نویسد که دنیا بدان، من یک نفرِ بی سواد از میان مستضعف‌ترین افراد جامعه برخاسته ام و برای جلب رضای خدا از پدر، مادر، برادران، خواهران و همه بستگان دل کنده ام و می‌روم تا به امام حسین (ع) بگویم: اگر در زمان تونبودم، اکنون فرزندت حضرت روح الله را یاری می‌کنم و راهی که تو ای سرور آزادگان حسین جان رفته‌ای، همان راه را انتخاب کرده ام و می دانم که این بهترین راهی است که برگزیده ام.
شهید احمد محمدی در سال ۶۱ در منطقه عملیاتی دشت عباس به درجه رفیع شهادت نائل شد و پس از مدتی پیکر پاک این شهید والامقام بر دستان مردم ولایی این دیار تشییع و در جوار همرزمان شهیدش در گلزار شهدای نورآباد برای همیشه آرام گرفت.
خانواده شهید والامقام محمدی اعلام کردند به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم عمومی نخواهند داشت و تمامی هزینه‌ها صرف امور خیر خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772083 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.