خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772240 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۱۳۰ قرارداد جدید مدرسه سازی امضاء شد/ کمک ۳۰ میلیاردی خیرین

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:43
خرم‌آباد- مدیرکل نوسازی مدارس لرستان از امضای ۱۳۰ قرارداد جدید ساخت مدرسه در این استان طی امسال خبر داد و گفت: بیش از ۳۰ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه در لرستان سرمایه گذاری شده است.
مدارس،استان،خيرين،لرستان،مدرسه،ساخت،غفوري،آجر

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر غفوری نژاد امروز پنجشنبه در دیدار با هیئت مدیره پتروشیمی لرستان با اشاره به لزوم جلب مشارکت همگان برای ساخت مدارس در مناطق محروم، به تبیین طرح آجر به آجر پرداخت و اظهار داشت: از فروردین ماه سال گذشته و بعد از حادثه سیل، نوسازی مدارس استان توانسته است با مشارکت خیرین مدرسه ساز، ۹۳ پروژه را در مناطق سیل زده در دستور کار قرار دهد که از این تعداد ۶۲ مدرسه آماده شده است.
وی ضمن تقدیر از همه خیرین حقوقی و حقیقی، اظهار امیدواری کرد که مجموعه پتروشیمی گام بلندی را در جهت ساخت مدارس ایمن و مستحکم بردار و باعث کمرنگ شدن محرومیت در استان شود.
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان یادآور شد: سرانه فضای آموزشی به ازای هر دانش آموز در لرستان ۵ متر و ۳۳ سانتی متر است که در مقایسه با سرانه کشوری به نظر می‌رسد دارای جایگاه مطلوبی هستیم، اما در مقایسه با میزان ۸ متر و ۳۴ سانتی متر که به عنوان استاندارد تعریف شده است، فاصله ملموس و شایان توجهی داریم.
غفوری افزود: در ۶ ماهه گذشته، ۱۳۰ قرارداد جدید ساخت مدارس در اقصی نقاط استان امضا شده است و در سال مالی ۹۸ توانستیم بیش از ۱۰۰ میلیارد اعتبار جذب کنیم که علاوه بر آن بیش از ۳۰ میلیارد تومان نیز توسط خیرین مدرسه در استان سرمایه گذاری شده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772240 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.