خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1780144 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مشارکت های مردمی در کمیته امداد سمنان ۵۱ میلیارد تومان بوده است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:43
سمنان- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: در بازه زمانی پنج ماهه نخست سال جاری میزان مشارکت های مردمی در کمیته امداد و سرفصل های مختلفی چون ایتام ۵۱ میلیارد تومان بوده است.
استان،تومان،سمنان،متدين،امداد

محسن مسعودیان راد در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه مشارکت مردمی در سطح استان سمنان برای طرح‌های کمیته امداد طی پنج ماهه اول سال جاری ۵۱ میلیارد تومان بوده است، بیان کرد: این مشارکت‌های در سرفصل‌های آزادی زندانیان نیازمند، قربانی، اطعام، زکات، اکرام ایتام و محسنین، صدقه و… بوده است.
وی با بیان اینکه این میزان مشارکت‌های مردمی نسبت به سال قبل بیش از ۶۰ درصد رشد داشته است، تاکید کرد: در پنج ماهه نخست سال گذشته ۳۱ میلیارد تومان میزان مشارکت‌های مردمی در سرفصل‌های مذکور به ثبت رسیده است.
راه‌های پرداخت صدقات الکترونیکی
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به ارتقای کمک‌های مردم به نیازمندان در سال جاری، بیان داشت: مردم متدین و نیک اندیشی استان سمنان در پنج ماهه نخست سال جاری ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.
مسعودیان راد با بیان اینکه در همین بازه زمانی بیش از دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان صدقه توسط مردم استان سمنان داده شده است، ابراز داشت: سهم نیک‌اندیشان و مردم متدین استان از طرح قربانی عظیم ویژه عید قربان تنها چهار میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان بوده که نشان از مشارکت مردم متدین این استان در طرح‌های مرتبط با کمیته امداد است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1780144 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.