خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1772822 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

«هنرکارت» به کدام هنرمندان تعلق می‌گیرد؟

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:42
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هنرکارت در مرحله اول به دارندگان درجه ۱ هنری تعلق می‌گیرد.
هنرمندان،استان،كارت،صندوق،هنري،هنر،دريافت،مرحله،فرهنگ

ایسنا/زنجان معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هنرکارت در مرحله اول به دارندگان درجه ۱ هنری تعلق می‌گیرد.
محمود علی‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با هنرکارت، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و گسترش دامنه فعالیت‌های صندوق اعتباری هنر و لزوم عدالت در نحوه ارائه خدمات حمایتی به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان، برای هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر کارت شناسایی چندمنظوره با عنوان هنرکارت تدارک دیده شده است.
وی افزود: هنرکارت در مرحله اول به دارندگان درجه ۱ هنری تعلق می‌گیرد که ثبت‌نام آن از ۲۴ شهریور ماه آغاز شده و به مدت ده روز در سایت http://honar.cards//Home/signup ادامه دارد.
این کارت در مرحله دوم در اختیار سایر اعضا نیز قرار خواهد گرفت.
این مسئول با بیان اینکه هنرکارت به‌عنوان شناسه هویت فرهنگی و هنری هنرمندان استان است، تصریح کرد: هنرکارت در شبکه شتاب بانکی عضویت داشته و هنرمندانی که این‌کارت را دریافت می‌کنند از همه حمایت‌های خدماتی نظیر وام، بیمه تامین اجتماهی، بیمه تکمیلی، کمک مستمری و ‌غیره بهره‌مند خواهند شد.
علی‌محمدی ادامه داد: صندوق، متناسب با بودجه دریافتی خود کمک هزینه بیکاری ناشی از بیماری کرونا را نیز به هنرکارت هنرمندان واریز خواهد کرد.
همچنین عقد قرارداد با برخی از فروشگاه‌ها و سینماهای استان و غیره برای دریافت تخفیف برای استفاده هنرمندان دارای کارت نیز از اقداماتی است که بعد از دریافت کارت همه هنرمندان صورت خواهد ‌گرفت.
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در رابطه با اپلیکیشن پروانه نیز بیان کرد: بهترین راه برای کسب درآمد و عرضه آثار هنرمندان، اپلیکیشن پروانه است که هنرمندان می‌توانند بدون نگرانی از کپی کردن آثارشان، آثار خود را برای فروش عرضه کنند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1772822 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.